بایگانی نوشته‌ها


آغاز کار ستون ها بعد از بتن ریزی سقف 28 اردیبهشت 1400

آغاز کار ستون ها بعد از بتن ریزی سقف 28 اردیبهشت 1400

میلگرد های ستون ها به صورت 6 متری بریده می شوند تا پرتی میلگرد کمتری داشته باشیمدیوار برشی سمت دیوار همسایه به علت سست بودن دیوار که با اجر سفال بنا شده نیاز به قالب مجزا داشت.لذا ابتدا قالب های فلزی مورد نیاز خریداری شد و بعد از کارای جوشکاری توسط جرثقیل کار گذاشته شد.

افزایش هزینه‌های مصالح ساختمانی، خطری در بازار مسکن

افزایش هزینه‌های مصالح ساختمانی، خطری در بازار مسکن

تقاضای زیاد خریداران باعث اطمینان‌خاطر سازندگان منازل مسکونی می‌شود، اما افزایش هزینه‌های مصالح ساختمانی بر قیمت مناسب مسکن تاثیر می‌گذارد.به گزارش سی ان بی سی، بر اساس شاخص بازار مسکن (NAHB / Wells Fargo)، تمایل سازندگان در بازار مسکن ویلایی در ماه مه بدون تغییر بود؛ ارقام بالاتر از ۵۰، احساس مثبت تلقی می‌شود. لازم‌به‌ذکر است، این شاخص برای اندازه‌گیری تمایل خرید مسکن ویلایی در ایالات‌متحده طراحی شده است.

سنگ نورگذر : نوعی از مصالح نوین ساختمانی و ویژگی های آن

سنگ نورگذر : نوعی از مصالح نوین ساختمانی و ویژگی های آن

نورپردازی نوین و امروزی، شما را با انواع متدهای به کارگیری متریال ها برای ایجاد دکوراسیون زیباتر آشنا می کند. یکی از این متدها استفاده از سنگ نورگذر در نورپردازی و طراحی داخلی است. اگر نورپردازی سنتی شما را خسته کرده و سایر گزینه ها را نیز جالب نمی دانید، شاید وقت آن باشد که با این متریال نوین و خصوصیات منحصر به فرد آن در این زمینه آشنایی پیدا کنید.سنگ های نورگذر از جمله مصالح نوین جهان به شمار می روند. نورپردازی با استفاده از این سنگ ها در کشورهای توسعه یافته مرسوم است و نمونه کارهای انجام شده در سراسر جهان نشان می دهد که ورود این متریال به عرصه معماری توانسته به عنوان یک حرکت نوآورانه شناخته شود و جایگاه خود را پیدا کند.