آشپزخانه

کفپوش مناسب برای آشپزخانه کدام است؟

برای انتخاب یک کفپوش مناسب برای آشپزخانه در کنار توجه به دوام و کارایی آن، باید به زیبایی و نوع طراحی آن هم دقت فرمایید. امروزه با تنوع کفپوش‌ها در بازار راحت‌تر می‌توانید کفپوش مد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید. باید بدانید انتخاب کفپوش مناسب با توجه به دکوراسیون آشپزخانه خانه بسیار مهم می‌باشد

مهم‌ترین ویژگی‌های یک آشپزخانه خوب چیست؟

مهم‌ترین ویژگی‌های یک آشپزخانه خوب چیست؟

آشپزخانه، از مهم‌ترین قسمت‌های خانه محسوب می‌شود و بی دلیل نیست که به آن قلب خانه می‌گویند. یک آشپزخانه‌ی شیک و کاربردی، می‌تواند انرژی مضاعفی برای فعالیت شما ایجاد کند و انگیزه‌ای باشد تا دست به کار شوید و تدارک یک غذای لذیذ و خوشمزه را ببینید.

شیرالات اشپزخانه هوشمند لمسی و غیر لمسی

شیرالات اشپزخانه هوشمند لمسی و غیر لمسی

شیرالات آشپزخانه طی سالهای گذشته مسیری طولانی را طی کرده اند. مدل های قدیمی در گذشته خوب و سودمند بودند ، اما اکنون گزینه های خلاقانه و ابتکاری بسیاری وجود دارد. برای خانه های قدیمی تر ، هنوز می توان شیرالات لمسی را پیدا کرد و اینها به طور کلی ارزان ترین گزینه هستند. اگر دوست ندارید شیرالات خود را برای قطع  و وصل کردن آب لمس کنید ، یک شیرالات بدون لمس یک گزینه عالی است. به تازگی ، شیرالات هوشمند افزایش تولید داشته و این به دلیل راحتی آن هاست ، این شیرالات را می توانید با تلفن هوشمند خود به راحتی کنترل کنید.

۱۲ ترند برتر طراحی کابینت آشپزخانه در سال ۲۰۲۰

۱۲ ترند برتر طراحی کابینت آشپزخانه در سال ۲۰۲۰

طی چند دهه آشپزخانه تغییرات زیادی را متحمل شده و به همین دلیل بازسازی آن بسیار مهم است. پیشرفت تکنولوژی و تغییرات اجتماعی به توسعه آشپزخانه های مدرن منجر شده است. ترند آشپزخانه هم مانند ترندهای دیگر سبک های ساده و مدرن را شامل می شود که با تکیه بر نور طبیعی بر فضا و کارکرد آشپزخانه تاثیر می گذارند.

ویژگی‌های آشپزخانه هوشمند

ویژگی‌های آشپزخانه هوشمند

در آشپزخانه مدرن و مجهز استفاده از اشکال مکعبی و متریال جدید در سبک امروزی نقش مهمی ایفا می‌کند. همچنین استفاده از فن آوری‌های جدید و اتوماتیک و هوشمند کنترل از راه دور وسایل آن مثل سینک، هود استیل، فر، یخچال و غیره از ویژگی‌های بارز این آشپزخانه است.پیشرفت علم و فناوری نقش به سزایی را در تغییر سبک و همینطور سهل شدن زندگی انسان‌ها ایفا کرده است. خانه‌ها نیز از شکل سنتی و معمولی خود فاصله گرفته و تبدیل به خانه‌های مدرن می‌شوند تا نیاز انسان‌های مدرن را پاسخگو باشند.