بهترین ساختمان های جهان

تست


بهترین و عجیب ترین استخرهای دنیا

بهترین و عجیب ترین استخرهای دنیا

استخرهای زیادی در جهان وجود دارد که بعضی از این مجموعه ها به دلیل امکانات خاص و خارق العاده ای که دارند باعث شده در کل جهان مشهور شوند تا مسافرانی که از شهرها و کشورهای دیگر به آن محل مورد نظر سفر می کنند این استخرها جز جاذبه های گردشگری آن منطقه شوند .

آشنایی با 15 ساختمان گران‌قیمت جهان

آشنایی با 15 ساختمان گران‌قیمت جهان

۱۵ مورد برتر از گران‌ترین ساختمان‌های جهان تا به امروز، محدوده گسترده‌ای از بناها و شاهکارهای معماری را شامل می‌شود که ساخت بعضی از آن‌ها، سال‌ها طول کشیده است. از آسمان خراش‌های بسیار بلند گرفته تا استراحتگاه‌های گسترده اشرافی، همگی در این فهرست جای می‌گیرند.

عجیب ترین جاهای جهان؛ ۱۲ منطقه که باور نمی‌کنید وجود داشته باشند

عجیب ترین جاهای جهان؛ ۱۲ منطقه که باور نمی‌کنید وجود داشته باشند

زمین سیاره‌ای عجیب‌وغریب است و در آن سبک‌های مختلف جغرافیایی پیدا می‌شود. بسیاری از بخش‌های زمین، از جنس دیگر مناطق آن نیستند و بیشتر به دیگر سیاره‌های کهکشان یا سرزمین‌های افسانه‌ای والت دیزنی شبیه هستند. سرزمین‌هایی که برای خود فصلی از کتاب جهان هستند و اکتشاف و ماجراجویی در آنها، هر پژوهشگر و گردشگری را به وجد می‌آورد. در این مطلب از مجله علی بابا به سراغ 12 سرزمین خاص رفته‌ایم که از عجیب ترین جاهای جهان محسوب می‌شوند.

برترین آکواریوم های دنیا را بشناسید

برترین آکواریوم های دنیا را بشناسید

آکواریوم‌های بزرگ و غول پیکر شیشه‌ای، محیط مناسبی برای نگه داری موجودات خاص دریایی هستند. به گونه‌ای که برای تماشای شگفتی‌های زیر آب نیازی به رفتن به سواحل مرجانی دریا نخواهید داشت؛ زیرا آکواریوم‌ها که با پیشرفت تکنولوژی مدرن‌تر و خاص‌تر شده‌اند؛ امکان تماشای تمام موجودات دریایی را از پشت شیشه‌های ضخیم برای همگان فراهم می‌کنند. شما در بزرگ‌ترین آکواریوم‌های جهان بدون نیاز به ساعت‌ها آب تنی و بلد بودن اصول غواصی می‌توانید سفره ماهی‌ها، عروس دریایی و حتی اختاپوس‌ها را از نزدیک تماشا کنید.