ساخت و ساز غیرمجاز با ماهواره رصد می شود

ساخت و ساز غیرمجاز با ماهواره رصد می شود

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران، با اشاره به تشدید نظارت بر ساخت و سازهای غیرمجاز از بهره گیری از تصاویر ماهواره ای به منظور حفاظت از محیط زیست و جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز خبر داد.

به گزارش تاسیسات نیوز، از  استانداری تهران، عبدالرضا چراغعلی در جلسه با فرمانداران اظهار داشت: فرمانداران اهتمام و توجه جدی نسبت به بودجه ۱۴۰۰ شهرداری ها داشته باشند که در این بودجه سرانه تقریبی برای هر شهروند ۲ میلیون تومان پیش بینی شده است.

وی با اشاره به پیگیری جدی موضوعات عمرانی اظهار داشت: با توجه به اینکه سال آخر فعالیت شوراهاست و برخی از وعده‌های آنها عملیاتی نشده باید نظارت جدی بر فعالیتشان صورت گیرد، از اینرو جلسات شورا باید علنی باشد و به استحضار مردم برسد.

چراغعلی با اشاره به لزوم مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز تاکید کرد: فرمانداران نظارت بر ساخت و سازها را مورد توجه جدی قرار دهند که در این زمینه به زودی با استفاده از عکس‌های ماهواره‌ای هر ۲ روز یک بار اتفاقات شهرستان‌ها رصد می‌شود.

وی گفت: پروژه‌های مختلفی در دهه فجر در استان افتتاح می‌شود، ضمن اینکه از اکنون تا پایان دولت همه در آماده‌باش عمرانی هستیم تا مطالبات مردم محقق شود.

همچنین بخوانید...

26 دی 1399 اخبار مرتبط اخبار

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...