ساخت و سازهای استان تهران به صورت انلاین رصد میشود

ساخت و سازهای استان تهران به صورت انلاین رصد میشود

عبدالرضا چراغعلی صبح چهارشنبه در نشست فرمانداران استان تهران با مدیران کل برخی دستگاه‌های اجرایی استان تهران که با حضور انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران برگزار شد از رصد آنلاین ساخت و سازها در شهرستان‌های استان تهران خبر داد و اظهار داشت: سازمان نقشه برداری کشوری با امضای تفاهم نامه‌ای توانسته است با استفاده از امکانات ماهواره‌ای و فناوری‌های جدید این اقدام را انجام دهد.
چراغعلی با تاکید بر توجه فرمانداران به بودجه ۱۴۰۰ شهرداران افزود: سرانه تقریبی لحاظ شده در بودجه ۱۴۰۰ برای هر شهروند در استان تهران به میزان ۲ میلیون تومان پیش بینی شده است.
وی با بیان اینکه موارد عمرانی شهرستان‌های استان تهران به طور دقیق پیگیری می‌شود گفت: طبق برنامه ریزی های صورت گرفته طرح‌های خوبی به طور متمرکز در دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید طی این ایام در آماده باش عمرانی خواهیم بود تا مطالبات مردم محقق شود.
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران عنوان داشت: به زودی با استفاده از عکس‌های ماهواره‌ای هر ۲ روز یک بار اتفاقات شهرستان‌ها رصد خواهد شد، لذا فرمانداران استان تهران ضروری است که بر ساخت و سازها نظارت جدی را داشته باشند.
چراغعلی بیان داشت: با توجه به اینکه امسال سال آخر فعالیت شورای فعلی است و بسیاری از وعده‌ها محقق نشده لذا این امکان باید وجود داشته باشد که جلسات به صورت علنی برگزار شود تا مردم در جریان این فعالیت‌ها قرار بگیرند.

همچنین بخوانید...

15 دی 1399 اخبار مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...