تصویب «ساختار حریم مناطق پایتخت» در شورای اداری شهرداری تهران

تصویب «ساختار حریم مناطق پایتخت» در شورای اداری شهرداری تهران

امید مظاهریان در حاشیه جلسه شورای اداری اظهار داشت: موضوع ساختار حریم در جلسه  شورای اداری روز چهارشنبه سوم دی ماه سال جاری به تصویب رسید و مقرر شد به منظور مدیریت صحیح امور حریم در مقیاس مناطق شهرداری تهران، ستاد حریم مناطق در سطح اداره ذیل شهرداران مناطق دارای حریم تشکیل شود. همچنین بنابر توافق صورت گرفته، تعداد و رسته مشاغل کارکنان ذیل ادارات مذکور نیز در دستور جلسه شورای اداری آتی قرار خواهد گرفت.
معاون برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورای شهرداری تهران افزود: همچنین در آینده نزدیک، ساختار اداره کل حریم به عنوان واحد سازمانی متولی در ستاد شهرداری، بازنگری خواهد شد.
وی با اشاره به موضوع گردشگری شهر تهران گفت: مقرر شد در خصوص گردشگری شهرتهران در اجرای ماده ۷۲ توسعه شهرداری تهران، پس از اخذ موافقت سازمان اداری استخدامی، لایحه ایجاد ساختار متناسب با این موضوع به شورای اسلامی شهرتهران ارسال شود.
به گفته مظاهریان، در پایان جلسه نیز در رابطه با موضوع طرح تفصیلی مقرر شد تا باتوجه به ضرورت پایش و نظارت بر اجرای طرح های شهری در مقیاس منطقه و به منظور انضباط طرح تفضیلی، اداره ای تحت عنوان «اداره طرح تفضیلی و بر و کف» در معاونت معماری و شهرسازی مناطق ۲۲ گانه شهرداری تهران تشکیل شود.

همچنین بخوانید...

15 دی 1399 اخبار مرتبط

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...