اعطای جوایز خوش‌حسابی به پرداخت‌ کنندگان عوارض ساختمانی

اعطای جوایز خوش‌حسابی به پرداخت‌ کنندگان عوارض ساختمانی

 ابوالفضل فلاح گفت: به استناد اصلاحیه مصوبه اخذ مطالبات حوزه شهرسازی شهرداری تهران، به منظور تشویق و تسهیل وصول مطالبات شهرداری و به استناد ماده ۵۹ قانون «رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور» به آن دسته از مؤدیانی که تمایل داشته باشند عوارض ساختمانی خود را تا تاریخ ۲۳ آبان ماه ۱۴۰۰ به صورت نقدی و یکجا پرداخت نمایند، مشمول پاداش و جایزه خوش حسابی به میزان بیست و پنج درصد (۲۵ درصد) خواهند بود.

وی در ادامه ضمن اشاره به قانون جهش تولید مسکن و الزام دولت سیزدهم به ساخت مسکن برای اقشار مختلف مردم، بیان داشت: رونق ساخت و ساز علاوه بر آنکه از افزایش افسارگسیخته قیمت مسکن و اجاره بها ممانعت به عمل می‌آورد، موجب رونق اقتصادی نیز خواهد شد چرا که رونق در حوزه مسکن می‌تواند رونق صنایع و سایر کارگاه‌های مختلف و وابسته به حوزه ساخت و ساز را به دنبال داشته باشد.

فلاح همچنین تصریح کرد: شهروندان می‌توانند از طریق مراجعه به ادارات شهرسازی و درآمد مناطق ۲۲ گانه و یا دفاتر خدمات الکترونیکی شهر، عوارض ملک خود را پرداخت نمایند.

معاون شهردار تهران یادآور شد: فرآیند مراجعه و انجام امور مربوط به پروانه ساختمانی و سایر امور حوزه شهرسازی به صورت هوشمند پیگیری می‌گردد و در مقایسه با قبل از سرعت و دقت زیادی برخوردار شده است.

همچنین بخوانید...

13 آبان 1400 اخبار مرتبط ساخت و ساز اخبار ساختمان

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...