مجوز ساخت ۷۰۰واحد مسکونی توسط شهرداری سی سخت صادر شد

مجوز ساخت ۷۰۰واحد مسکونی توسط شهرداری سی سخت صادر شد

کیومرث حاجی زاده افزود: دیگر ساکنان می‌توانند برای ساخت به موقع خانه و دریافت وام نسبت به دریافت پروانه و مجوز ساخت اقدام کنند.

حاجی زاده خاطرنشان کرد: در شهرستان دنا، هزار و ۱۰۰ واحد پی کنی شده که از این تعداد ۵۰۰ واحد در روستا و بالای ۶۰۰ واحد در شهر سی سخت بوده است

وی در ادامه گفت: در شهر سی سخت حدود ۵۰۰ واحد آرماتور بندی و۱۸۰ واحد دیوارچینی و حدود ۲۵و احد ساخته شده است.

معاون عمرانی استاندار با بیان اینکه به روند ساخت سازها در سی سخت نیز سرعت بخشیده شود، گفت: منازل مسکونی شهر سی سخت با نظارت و کیفیت کار دقیق بهسازی و مقاوم سازی شوند.

وی روند بازسازی خانه‌ها را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: سرعت ساخت و سازها نیز مطلوب بوده و از مصالح ساختمانی مقاوم در برابر زلزله استفاده شده است.

رئیس سازمان نظام مهندسی هم در حاشیه این بازدید اظهار داشت: در شهر سی سخت ۴۸۰ پروژه شروع به فعالیت دارند که برای هرکدام از این پروژه‌ها یک ناظر سازه در نظر گرفته شده است.

مهرجو اضافه کرد: در این پروژه‌ها در زلزله سی سخت علاوه بر نظارت مستقیم نظارت عالیه را در شهر زلزله زده سی سخت فعال کردیم.

وی افزود: در پروژه‌ای سی سخت کارگروه فنی متشکل از مهندسین باتجربه و اساتید دانشگاه جهت ارزیابی آسیب پذیری سازه‌ها و تهیه نقشه راه شهر سی سخت جهت استحکام ساختمانها و کاهش آسیب پذیری در مقابل زلزله، ساماندهی تأسیسات برقی و گاز در همان روزهای اولیه و اکنون نیز دفتر نمایندگی سازمان در سی سخت از ساعت ۷:۳۰ الی ۲۴ شب با حضور مهندسین معمار در حال ارائه خدمات مهندسی به شهروندان است.

همچنین بخوانید...

22 ارديبهشت 1400 اخبار مرتبط اخبار

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...