دکوراسیون داخلی سنتی شرقی

دکوراسیون داخلی سنتی شرقی

 سبک دکوراسیون شرقی که با نام سبک دکوراسیون اورینتال نیز شناخته می شود، برگرفته از کشورهای آسیای شرقی مانند چین و ژاپن می باشد.در این کشورها می توان سادگی در طراحی  و طرح های شلوغ، هر دو را در کنار هم مشاهده کرد. همچنین معمولا این کشورها از علومی همانند علم فنگ شویی در چیدمان منزل استفاده می کنند که باعث کاهش استرس تا حد چشمگیری در محیط داخلی می شود.محوریت اصلی دکوراسیون شرقی بر ایجاد محیطی آرام، دوستانه و گرم می باشد. در کل سبک های شرقی تلاش می کنند تا شما را از تمامی شلوغی ها و استرس های روزمره دور کرده و آرامش را برای شما به ارمغان بیاورند.همچنین در سبک های دکوراسیون شرقی به خوبی می توان محیطی گرم و آرام را تجربه کرد.

سبک شرقی مانند سبک های دکوراسیون ساحلی، استوایی و … از رنگ های گرم، پرنشاط و سرزنده در محیط داخلی استفاده می کند.

یکی از اصولی که برای انتخاب رنگ در دکوراسیون شرقی رعایت می شود الهام گرفتن از طبیعت می باشد. به طور مثال رنگ هایی مانند سبز که برگرفته از گیاهان است و یا آبی که برگرفته از آب و یا رنگ آسمان است در این سبک بسیار دیده می شود.

بهتر است در سبک دکوراسیون اورینتال یا همان شرقی، از رنگ هایی با غلظت پایین و طیف رنگی روشن استفاده شود تا باعث ایجاد انرژی بیش از حد و استرس در محیط نگردد.

رنگ هایی مانند صورتی، قرمز، زرشکی، سبز، آبی، کرمی، خاکستری و … از رنگ های پرکاربرد در این سبک دلنشین می باشند.

همچنین بخوانید...

19 مرداد 1399 دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی شرقی دکوراسیون داخلی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...