دکوراسیون داخلی بوهمیان

دکوراسیون داخلی بوهمیان

سبک بوهمیان (Bohemian) یا دکوراسیون بوهمیانی یا در اصطلاح ” بوهو ” نوعی دکوراسیون است که در آن افراد خانه‌ها را پر از فرهنگشان کرده و بوی زندگی از در و دیوار به مشام می‌رسد. در خانه‌های بوهمیان ابزار و لوازمی خواهید دید که با تمام وسایلی که تا به امروز دیده‌اید تفاوتی خاصی دارند که این تفاوت هم از فرهنگ و سبک زندگی آن‌ها نشأت می‌گیرد. کمتر کسی است که با دیدن تزیینات و دکوراسیون بوهمیان، به آن علاقمند نشود. در دوره‌ای که نگاه‌ها به سمت چیدمان به سبک دکوراسیون مدرن پرواز می‌کند، و در پس زیبایی‌های فریبنده آرامش کمی موج می‌زند، این دکوراسیون بوهمیان است که شما را در راحتی و بی دغدغگی غرق می‌کند. با اینکه سبک دکوراسیون بوهمیان سعی می‌کند به سبک‌های امروزی شباهت داشته باشد تا از یکنواختی و روزمرگی جلوگیری کند، اما با قدرت درونی خود، مانع از یکی شدن با متد روز می‌شود و به هیچ وجه دو وجهی نبوده و نخواهد بود. اشتراک کلی با همه و تفاوت بزرگ با تک تک سبک‌های دکوراسیون از ویژگی‌های این نوع دکوراسیون است.شاید در نگاه اول سبک و سیاق زندگی بوهمیان شما را به یاد سلایق سرخ پوست‌ها و یک زندگی کولی وار بیاندازد، اما جالب است بدانید که بوهمیان یا همان ساکنین بوهمیا، منطقه‌ای که در جمهوری چک واقع شده، افرادی هستند که در زمان پادشاه سابق آن منطقه در قرن بیستم می‌زیسته‌اند. با این توضیحات به سراغ دکوراسیون بوهمیان می‌رویم تا ببینیم آن‌ها در مورد رنگ‌ها، دکوراتیو خانه، مبلمان و اکسسوری‌های منزل چه فکری می‌کنند و در این سبک دکوراسیون چگونه عمل می‌کنند.

این سبک الهام گرفته شده از زندگی افرادی است که تصمیم گرفته‌اند به صورت غیر متعارف ولی با احترام به اصول خود را به نمایش بگذارند. دسته‌هایی چون بازیگران، نویسندگان و حتی کسانی که بسیار مسافرت می کنند…

این مطلب بیان شد تا در پاسخ به سوال سبک بوهمیان چیست یا دکوراسیون بوهمیان به چه نوع سبکی گفته می‌شود، به این برسیم که دکوراسیون بوهمیان شامل اشیاء، رنگ ها و الگوهای بسیاری از حوزه‌های زندگی در نقاط مختلف جهان است و  در عین حال خود به سایر الگو های زندگی الهام بخشی می‌کند.

همچنین بخوانید...

19 مرداد 1399 دکوراسیون داخلی دکوراسیون کولی دکوراسیون بوهمیان دکوراسیون داخلی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...