دکوراسیون داخلی ساحلی

دکوراسیون داخلی ساحلی

سبک دکوراسیون ساحلی دارای انواع مختلفی است که همه آن ها در دارا بودن رنگ های دوست داشتنیِ اقیانوسی، رنگ سفید، ترکیبی از پارچه ها و مواد طبیعی و نور فراوان در فضای داخلی خانه، مشترک هستند.

– سبک دکوراسیون ساحلی مدیترانه ای

این سبک دکوراسیون سال های زیادی است که در خانه های ساحلی کشورهایی مانند یونان، اسپانیا و ایتالیا استفاده می شود که از ویژگی های اصلی آن می توان به استفاده از رنگ روشن، چوب های مستحکم، فلز و آهن سیاه و دکوریجات و لوازم حکاکی شده در محیط خانه اشاره کرد.

– سبک دکوراسیون ساحلی جزایر استوایی

این سبک نمایانگر اعتقادات و رسوم مردم بومی جزایر هاوایی و جزایر اقیانوس آرام می باشد که در دکوراسیون خانه، از طرح و نقش های مناطق استوایی، عناصر طبیعی، چوب درخت ساج و دکوریجات دریایی و بومی استفاده می کند.

– سبک دکوراسیون ساحلی آمریکایی

این سبک ساحلی، به آرامش و راحتی که در فضای داخلی ایجاد می کند، شناخته می شود که در حال حاضر یکی سبک های دکوراسیون پرطرفدار در آمریکا می باشد. همچنین از ویژگی های اصلی آن می توان به فراوانی نور طبیعی در فضا، استفاده از رنگ سفید با طیف گرم، استفاده از رنگ های اقیانوسی، استفاده از مبلمان راحتی و دکوریجات دریایی اشاره کرد. به یاد داشته باشید که دکوراسیون ساحلی آمریکایی نوعی از سبک مدرن و معاصر است که به علت محبوب بودن و مناسب بودن برای خانه های امروزی، بسیار پرطرفدار می باشد.

همچنین بخوانید...

19 مرداد 1399 دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی ساحلی دکوراسیون داخلی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...