دکوراسیون داخلی هالیوودی

دکوراسیون داخلی هالیوودی

همانطور که از نامش پیداست سبک دکوراسیون هالیوودی باید نمایی از ترکیب لوکس و مدرن باشد ، درست همان صحنه ی پرزرق وبرقی که در اوج دوران فیلم سازی ظهور کرد.

برای مقدمه معرفی این سبک دکوراسیون داخلی در دنیای مد باید بگوییم که در آن از سبک های دیگر (چینی گرایی، نئوکلاسیک، آرت دکو و مدرن) نشانه هایی دیده می شود، ولی این سبک مخلوطی از همه سبک ها نیست و جذابیت این سبک، ریشه در فضای کامل و ظرافت بی عیب و نقص آن دارد و در آن تمام فضاها مشغول جلوه گری و خودنمایی هستند و هر فضایی شایستگی آویزان کردن یک لوستر کریستالی مجلل را دارد.سبک سلطنتی هالیوود با ظرافت و شخصیت مشخص می شود و به روابط اجتماعی گسترده نیز کمک می کند. اتاق ها اغلب یک پایه سیاه و سفید دارند و یک انتخاب دقیق از رنگ های قوی در آن ها وجود دارد. نوارهای عریض و الگوهای هندسی، اغلب ظاهری به خود می گیرند، اما طرح های پیچیده و نقش و نگارهای الهام گرفته شده از آسیا نیز جایگاه خودشان را دارند.رنگ های روشن و شاد مثل فیروزه ای، بنفش، نارنجی و سرخابی انرژی موردنیاز این فضاها را تأمین می کند اما فراموش نکنید که بهتر است روی یک طیف رنگی تمرکز کنید و با رنگی رنگی کردن دکوراسیون داخلی خود زیبایی اصلی را از بین نبرید .

جزئیات زیادی وجود دارند که می توانید اضافه کنید تا باعث شود منزل تان احساسی شبیه به یک ستاره هالیوودی داشته باشد. فقط به خاطر داشته باشید، مهمان ها و گفتگو ها باید در خط مقدم فضای زندگی شما باشند، نه مبلمان. مبلمان و لوازم کوچک و کم منزل و لوازم جانبی به اندازه، برای اتاق نشیمن شما مناسب خواهد بود.

برای اتاق خوابتان، تخت خواب را با ملحفه پر کنید و بالش ها را بالا تکیه دهید. شما می توانید با آویزان کردن آینه ها در اطراف خانه خود و نمایش تکه هایی که اصیل هستند و نه عمومی این کار را خوب انجام دهید. همچنین، سعی نکنید که اسباب و اثاثیه خود را به دیوار تکیه دهید، چون این کار، فضا را سرد و بی روح و کسل کننده می کند.

همچنین بخوانید...

19 مرداد 1399 دکوراسیون داخلی دکوراسیون داخلی هالیوودی دکوراسیون داخلی

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...